Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kanapki smarujemy masłem. Nakładamy sałatę, szynkę i pomidory. Posypujemy pieprzem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 8g |
1,27 zł
(1,59 zł) |
|
| Banan | 360g |
1,80 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 100g |
2,80 zł
(6,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 105g |
0,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Czarne jagody | 250g |
12,08 zł
(14,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 200g |
1,40 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny (grecki) | 100g |
0,62 zł
(2,49 zł) |
|
| Ksylitol | 10g |
0,52 zł
(12,99 zł) |
|
| Mak niebieski | 10g |
0,31 zł
(6,29 zł) |
|
| Malina | 140g |
2,80 zł
(9,99 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Migdały | 10g |
0,85 zł
(8,49 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 100ml |
1,80 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 250ml |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Mleko sojowe | 500ml |
3,50 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka gryczana | 60g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 500g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Mąka ziemniaczana | 80g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej słonecznikowy | 100g |
0,90 zł
(8,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 100g |
2,13 zł
(3,19 zł) |
|
| Pomidory | 170g |
0,90 zł
(3,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 12g |
0,30 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki jaglane | 60g |
0,84 zł
(2,79 zł) |
|
| Sałata | 15g |
0,53 zł
(4,99 zł) |
|
| Szpinak | 170g |
3,39 zł
(3,99 zł) |
|
| Szynka z indyka | 40g |
1,88 zł
(7,99 zł) |
|
| Sól biała | 2g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 6g |
0,12 zł
(3,99 zł) |