Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Ananas | 100g |
1,00 zł
(7,99 zł) |
|
| Banan | 840g |
4,19 zł
(4,99 zł) |
|
| Brokuły | 250g |
3,75 zł
(7,49 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) konserwowa | 400g |
2,34 zł
(2,49 zł) |
|
| Ekstrakt waniliowy | 2g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 30g |
1,40 zł
(6,99 zł) |
|
| Kalafior | 440g |
7,33 zł
(9,99 zł) |
|
| Kiwi | 225g |
3,37 zł
(7,49 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 10g |
1,20 zł
(2,99 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 60g |
1,47 zł
(2,69 zł) |
|
| Masło orzechowe | 100g |
3,53 zł
(11,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 230ml |
4,14 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 50g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 35g |
0,98 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek | 180g |
1,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Olej kokosowy | 25g |
1,25 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Orzechy nerkowca | 35g |
4,66 zł
(9,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 0.25g |
0,02 zł
(1,79 zł) |
|
| Syrop klonowy | 40g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 0.1g |
0,00 zł
(1,99 zł) |
|
| Sól himalajska | 0.25g |
0,00 zł
(3,49 zł) |