Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Składniki pasty miksujemy w blenderze. Powstałą pastą smarujemy kromki.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 70g |
2,18 zł
(13,99 zł) |
|
| Bazylia (suszona) | 8g |
1,83 zł
(2,29 zł) |
|
| Brokuły | 250g |
3,75 zł
(7,49 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Cebula czerwona | 25g |
0,12 zł
(2,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 175g |
1,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Dorsz, świeży, filety bez skóry | 330g |
25,29 zł
(45,98 zł) |
|
| Kasza jaglana | 140g |
1,36 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 37g |
0,69 zł
(1,49 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 8g |
0,96 zł
(2,99 zł) |
|
| Makaron kukurydziany | 100g |
0,92 zł
(4,59 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Oliwki zielone marynowane, konserwowe | 30g |
0,52 zł
(3,49 zł) |
|
| Pestki dyni | 20g |
0,80 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory | 240g |
1,28 zł
(3,99 zł) |
|
| Por | 280g |
4,86 zł
(7,98 zł) |
|
| Rukola | 50g |
3,00 zł
(5,99 zł) |
|
| Sardynka w oleju | 60g |
3,00 zł
(5,99 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 6g |
0,16 zł
(5,29 zł) |
|
| Suszone pomidory | 28g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Szczypiorek | 5g |
0,50 zł
(2,49 zł) |
|
| Sól biała | 2g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Tuńczyk w wodzie | 120g |
4,93 zł
(6,99 zł) |