Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2900 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 1g |
0,16 zł
(1,59 zł) |
|
| Banan | 360g |
1,80 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 40g |
1,12 zł
(6,99 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Cukinia | 600g |
5,99 zł
(8,49 zł) |
|
| Czosnek | 15g |
0,66 zł
(2,19 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 324g |
2,26 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 45g |
2,10 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 180g |
1,74 zł
(3,39 zł) |
|
| Ksylitol | 79g |
4,10 zł
(12,99 zł) |
|
| Masło orzechowe | 20g |
0,71 zł
(11,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 30ml |
0,54 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 200ml |
0,70 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko sojowe | 880ml |
6,15 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka gryczana | 560g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 176g |
1,23 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 400g |
7,33 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 8g |
0,20 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki ryżowe | 100g |
1,77 zł
(3,19 zł) |
|
| Rozmaryn suszony | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Sok pomidorowy | 230g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 3g |
0,02 zł
(1,99 zł) |
|
| Truskawki | 100g |
2,40 zł
(11,99 zł) |