Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Składniki miksujemy z dodatkiem odrobiny wody (do uzyskania odpowiedniej konsystencji, pozwalającej na wylanie zawartości na patelnię) i smażymy całość na średnim ogniu na oleju. W efekcie otrzymujemy jeden gruby naleśnik. Po przełożeniu na talerz smarujemy dżemem niskosłodzonym - proponujemy morelowy, ale świetnie sprawdzi się każdy niskosłodzony dżem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Ciecierzyca (cieciorka) konserwowa | 400g |
2,34 zł
(2,49 zł) |
|
| Cukier | 10g |
0,03 zł
(2,99 zł) |
|
| Dżem morelowy niskosłodzony | 100g |
1,53 zł
(4,29 zł) |
|
| Ekstrakt waniliowy | 2g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 30g |
1,40 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza manna | 90g |
0,67 zł
(2,99 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 60g |
1,47 zł
(2,69 zł) |
|
| Ksylitol | 36g |
1,87 zł
(12,99 zł) |
|
| Majonez lekki (light) | 30g |
0,61 zł
(8,49 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Migdały | 60g |
5,09 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 100g |
3,75 zł
(14,99 zł) |
|
| Mięta suszona | 1g |
0,24 zł
(2,19 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 400ml |
7,19 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 750ml |
2,62 zł
(3,49 zł) |
|
| Mąka kukurydziana | 96g |
0,34 zł
(3,59 zł) |
|
| Nasiona chia | 20g |
0,56 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek konserwowy | 20g |
0,17 zł
(7,99 zł) |
|
| Olej kokosowy | 25g |
1,25 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 30g |
0,21 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 60g |
1,10 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieczona pierś z indyka | 90g |
2,17 zł
(14,49 zł) |
|
| Pomidory | 170g |
0,90 zł
(3,99 zł) |
|
| Rukola | 40g |
2,40 zł
(5,99 zł) |
|
| Syrop klonowy | 40g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szynka wołowa, gotowana | 30g |
2,00 zł
(19,99 zł) |
|
| Sól biała | 0.1g |
0,00 zł
(1,99 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 124g |
4,64 zł
(8,99 zł) |
|
| Truskawki | 200g |
4,80 zł
(11,99 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 4g |
0,08 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 30ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |