Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kanapki smarujemy masłem. Nakładamy sałatę, szynkę i pomidory. Posypujemy pieprzem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 160g |
0,38 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 420g |
3,98 zł
(7,58 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) | 60g |
1,08 zł
(6,29 zł) |
|
| Curry | 3g |
0,20 zł
(1,69 zł) |
|
| Czosnek | 5g |
0,22 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Hummus z chilli | 60g |
2,24 zł
(2,99 zł) |
|
| Imbir | 5g |
0,14 zł
(5,69 zł) |
|
| Kasza jaglana | 100g |
0,97 zł
(3,39 zł) |
|
| Kasza kuskus | 100g |
1,46 zł
(4,39 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Marchew | 500g |
1,53 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 2g |
0,13 zł
(1,29 zł) |
|
| Mleko migdałowe | 250g |
2,62 zł
(10,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej kokosowy | 12g |
0,60 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 120g |
2,20 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 2g |
0,18 zł
(1,79 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 100g |
0,83 zł
(2,49 zł) |
|
| Pietruszka, liście | 5g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pomidory | 290g |
1,54 zł
(3,99 zł) |
|
| Rzodkiewka | 200g |
4,15 zł
(4,98 zł) |
|
| Sałata | 20g |
0,71 zł
(4,99 zł) |
|
| Sezam | 20g |
0,52 zł
(7,79 zł) |
|
| Soczewica czerwona, nasiona suche | 100g |
1,48 zł
(5,19 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 7g |
0,19 zł
(5,29 zł) |
|
| Sos sojowy jasny | 20g |
0,56 zł
(4,19 zł) |
|
| Szynka z indyka | 60g |
2,82 zł
(7,99 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |