Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 70g |
2,18 zł
(13,99 zł) |
|
| Bakłażan | 200g |
2,22 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula | 25g |
0,06 zł
(1,89 zł) |
|
| Czosnek | 3g |
0,13 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 100g |
1,74 zł
(8,69 zł) |
|
| Grejpfrut | 130g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Groszek zielony konserwowy bez zalewy | 100g |
0,67 zł
(2,69 zł) |
|
| Kapusta pekińska | 200g |
1,88 zł
(7,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 75g |
0,73 zł
(3,39 zł) |
|
| Kasza manna | 50g |
0,37 zł
(2,99 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 8g |
0,96 zł
(2,99 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Migdały | 60g |
5,09 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 100g |
3,75 zł
(14,99 zł) |
|
| Mięta suszona | 1g |
0,24 zł
(2,19 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 400ml |
7,19 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 200ml |
0,70 zł
(3,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 26g |
2,28 zł
(4,38 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 15g |
0,66 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 50g |
0,92 zł
(10,99 zł) |
|
| Pestki dyni | 5g |
0,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory | 240g |
1,28 zł
(3,99 zł) |
|
| Por | 55g |
0,95 zł
(3,99 zł) |
|
| Ryż brązowy | 90g |
0,67 zł
(2,99 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 12g |
0,32 zł
(5,29 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 4g |
0,08 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |