Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Pokrój pomidory na pół, wymieszaj z sokiem z cytryny, oliwą i solą w misce. Dodaj bazylię i zostaw na parę minut, by pomidory przeszły przyprawami. Nagrzej patelnie, odcedź fasolkę i wsyp z koperkiem na patelnię, dopraw pieprzem. Smaż przez 5 minut, powinna popękać. dodaj pomidory na patelnię, dodaj szklankę wody, dodaj resztę przypraw i daj wrzeć przez minutę. Dodaj jajko na stronie patelni i przykryj na około 3 minuty, Opiecz chleb w tosterze, potem posmaruj je ricottą. podane na talerzu posyp pozostałymi listkami bazylii. Najlepiej doprawić ostrym sosem chilli
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 70g |
2,18 zł
(13,99 zł) |
|
| Banan | 1200g |
5,99 zł
(9,98 zł) |
|
| Bazylia świeża | 40g |
3,20 zł
(7,99 zł) |
|
| Białe wino | 250g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Bulion warzywny | 250g |
27,30 zł
(27,96 zł) |
|
| Cebula | 260g |
0,61 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 105g |
0,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) | 60g |
1,08 zł
(6,29 zł) |
|
| Cytryna | 30g |
0,42 zł
(13,99 zł) |
|
| Czosnek | 25g |
1,10 zł
(2,19 zł) |
|
| Fasola biała konserwowa | 200g |
2,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 192g |
1,34 zł
(6,99 zł) |
|
| Kapary | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Kasza jaglana | 100g |
0,97 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 30g |
0,56 zł
(1,49 zł) |
|
| Koperek suszony | 1g |
0,16 zł
(3,09 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Makaron z ciecierzycy | 200g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Masło orzechowe | 200g |
7,05 zł
(11,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 2g |
0,13 zł
(1,29 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 460ml |
8,27 zł
(8,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 60g |
1,68 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy nerkowca | 70g |
9,32 zł
(9,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 120g |
2,20 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 2g |
0,18 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory | 120g |
0,64 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 625g |
8,73 zł
(10,47 zł) |
|
| Ser ricotta | 40g |
1,17 zł
(7,29 zł) |
|
| Sezam | 20g |
0,52 zł
(7,79 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 1g |
0,03 zł
(5,29 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |