Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Borówka amerykańska | 60g |
1,68 zł
(6,99 zł) |
|
| Bułka do hamburgera z sezamem | 53g |
0,73 zł
(4,15 zł) |
|
| Bułka grahamka | 180g |
2,46 zł
(2,67 zł) |
|
| Cebula czerwona | 10g |
0,05 zł
(2,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 35g |
0,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 50g |
0,35 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 50g |
0,39 zł
(1,39 zł) |
|
| Kasza manna | 100g |
0,75 zł
(2,99 zł) |
|
| Keczup (ketchup) | 15g |
0,21 zł
(5,29 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 15g |
1,79 zł
(2,99 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 50g |
0,41 zł
(2,79 zł) |
|
| Margaryna do pieczywa | 10g |
0,11 zł
(2,69 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 100g |
2,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 525ml |
1,83 zł
(3,49 zł) |
|
| Musztarda | 20g |
0,26 zł
(2,49 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 20g |
0,06 zł
(2,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek | 100g |
0,67 zł
(3,99 zł) |
|
| Ogórek konserwowy | 10g |
0,09 zł
(7,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 50g |
0,92 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomidory | 140g |
0,74 zł
(3,99 zł) |
|
| Ryż brązowy | 100g |
0,75 zł
(2,99 zł) |
|
| Sałata | 5g |
0,18 zł
(4,99 zł) |
|
| Sałata masłowa | 100g |
3,56 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser gouda tłusty | 60g |
1,40 zł
(3,49 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 20g |
0,68 zł
(4,59 zł) |
|
| Sezam | 10g |
0,26 zł
(7,79 zł) |
|
| Siemię lniane | 10g |
0,10 zł
(3,99 zł) |
|
| Syrop klonowy | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szynka z indyka | 40g |
1,88 zł
(7,99 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |