Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3500 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 60g |
0,14 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb tostowy pełnoziarnisty | 184g |
1,28 zł
(3,49 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) | 60g |
1,08 zł
(6,29 zł) |
|
| Czosnek | 5g |
0,22 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Kasza jaglana | 100g |
0,97 zł
(3,39 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 300g |
2,46 zł
(2,79 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Majonez | 150g |
3,14 zł
(6,49 zł) |
|
| Masło | 20g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 1g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Musztarda | 20g |
0,26 zł
(2,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 40g |
1,76 zł
(10,99 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 6g |
1,01 zł
(1,69 zł) |
|
| Papryka czerwona | 240g |
4,40 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka jalapeno | 200g |
13,33 zł
(19,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Polędwica sopocka | 48g |
1,36 zł
(16,99 zł) |
|
| Pomidory | 240g |
1,28 zł
(3,99 zł) |
|
| Sałata masłowa | 60g |
2,14 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser mozzarella | 300g |
7,66 zł
(9,57 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 60g |
2,04 zł
(4,59 zł) |
|
| Sezam | 20g |
0,52 zł
(7,79 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 13g |
0,34 zł
(5,29 zł) |
|
| Szczypiorek | 40g |
3,98 zł
(4,98 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 360g |
13,49 zł
(17,98 zł) |
|
| Tuńczyk w wodzie | 360g |
14,80 zł
(20,97 zł) |