Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 6g |
0,95 zł
(1,59 zł) |
|
| Banan | 100g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Bazylia (suszona) | 4g |
0,92 zł
(2,29 zł) |
|
| Bazylia świeża | 6g |
0,48 zł
(7,99 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Cebula czerwona | 50g |
0,23 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukinia | 600g |
5,99 zł
(8,49 zł) |
|
| Czarne jagody | 250g |
12,08 zł
(14,49 zł) |
|
| Czosnek | 15g |
0,66 zł
(2,19 zł) |
|
| Fasola szparagowa | 200g |
2,44 zł
(5,49 zł) |
|
| Kasza jaglana | 180g |
1,74 zł
(3,39 zł) |
|
| Makaron penne (pełnoziarnisty) | 100g |
1,12 zł
(4,49 zł) |
|
| Migdały | 15g |
1,27 zł
(8,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 200ml |
1,90 zł
(9,49 zł) |
|
| Mleko sojowe | 500ml |
3,50 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 500g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 36g |
0,25 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej słonecznikowy | 100g |
0,90 zł
(8,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 30g |
1,32 zł
(10,99 zł) |
|
| Oliwki zielone marynowane, konserwowe | 50g |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Otręby owsiane | 100g |
2,13 zł
(3,19 zł) |
|
| Papryka czerwona | 630g |
11,54 zł
(21,98 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory | 850g |
4,52 zł
(7,98 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 6g |
0,15 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 60g |
0,39 zł
(3,29 zł) |
|
| Rozmaryn suszony | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Sałata lodowa | 200g |
3,42 zł
(5,99 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 6g |
0,16 zł
(5,29 zł) |
|
| Sok pomidorowy | 230g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Suszona żurawina | 12g |
0,48 zł
(7,99 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Tuńczyk w oleju | 170g |
5,50 zł
(5,99 zł) |