Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Makaron przyrządzamy według przepisu na opakowaniu. 2. Na rozgrzanym oleju smażymy pokrojonego w kostkę kurczaka i przekładamy na talerz. 3. Na tym samym tłuszczu smażymy mieszankę chińską, oraz groszek, aż będą chrupiące. 4. Dodajemy mięso i makaron, wbijamy jajko i mieszamy. 5. Pod koniec dodajemy kiełki, cukier, sosy i posypujemy posiekanymi orzeszkami i szczypiorkiem.
Słodzik rozpuścić we wrzątku. Na wrzątek wsypać budyń w proszku wymieszany z kaszą manną cały czas mieszając, żeby nie zrobiły się grudki. Gdy masa jest jednolita i gęsta dodajemy twaróg i wszystko dobrze mieszamy. Gotową mieszankę posypujemy owocami, czekoladą i orzechami.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 70g |
2,18 zł
(13,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 50g |
1,40 zł
(6,99 zł) |
|
| Budyń waniliowy bez cukru | 20g |
0,46 zł
(1,09 zł) |
|
| Cebula czerwona | 30g |
0,14 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukier biały | 2.5g |
0,01 zł
(2,99 zł) |
|
| Czekolada gorzka | 10g |
0,45 zł
(4,49 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 250g |
4,35 zł
(8,69 zł) |
|
| Groszek zielony | 20g |
0,31 zł
(6,99 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 60g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza manna | 20g |
0,15 zł
(2,99 zł) |
|
| Kiełki słonecznika | 16g |
1,49 zł
(4,65 zł) |
|
| Ksylitol | 14g |
0,73 zł
(12,99 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 100g |
3,90 zł
(7,79 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Mieszanka chińska mrożona | 100g |
1,55 zł
(6,99 zł) |
|
| Migdały | 60g |
5,09 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 125g |
4,68 zł
(14,99 zł) |
|
| Mięta suszona | 1g |
0,24 zł
(2,19 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 400ml |
7,19 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 50ml |
0,17 zł
(3,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy arachidowe (ziemne) | 15g |
0,35 zł
(9,29 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 50g |
5,75 zł
(11,49 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 60g |
0,84 zł
(3,49 zł) |
|
| Sałata masłowa | 50g |
1,78 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser twarogowy chudy | 150g |
1,99 zł
(1,99 zł) |
|
| Ser twarogowy półtłusty | 100g |
1,60 zł
(3,99 zł) |
|
| Sos chilli słodki | 30g |
1,11 zł
(7,39 zł) |
|
| Sos sojowy jasny | 20g |
0,56 zł
(4,19 zł) |
|
| Szczypiorek | 5g |
0,50 zł
(2,49 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 4g |
0,08 zł
(3,99 zł) |