Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Słodzik rozpuścić we wrzątku. Na wrzątek wsypać budyń w proszku wymieszany z kaszą manną cały czas mieszając, żeby nie zrobiły się grudki. Gdy masa jest jednolita i gęsta dodajemy twaróg i wszystko dobrze mieszamy. Gotową mieszankę posypujemy owocami, czekoladą i orzechami.
Składniki rozdrabniamy na drobno i miksujemy.
Autor: qba100
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 420g |
13,06 zł
(13,99 zł) |
|
| Banan | 180g |
0,90 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 50g |
1,40 zł
(6,99 zł) |
|
| Budyń waniliowy bez cukru | 20g |
0,46 zł
(1,09 zł) |
|
| Cebula | 60g |
0,14 zł
(1,89 zł) |
|
| Cebula czerwona | 80g |
0,37 zł
(2,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 105g |
0,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) | 60g |
1,08 zł
(6,29 zł) |
|
| Czekolada gorzka | 10g |
0,45 zł
(4,49 zł) |
|
| Czosnek | 5g |
0,22 zł
(2,19 zł) |
|
| Kasza jaglana | 100g |
0,97 zł
(3,39 zł) |
|
| Kasza manna | 20g |
0,15 zł
(2,99 zł) |
|
| Ksylitol | 14g |
0,73 zł
(12,99 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Limonka | 50g |
0,78 zł
(4,99 zł) |
|
| Makrela, wędzona | 60g |
1,44 zł
(5,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 1g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 150ml |
0,52 zł
(3,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 24g |
2,10 zł
(2,19 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 100g |
1,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 20g |
2,30 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka chilli | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Papryka czerwona | 200g |
3,66 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory | 460g |
2,45 zł
(3,99 zł) |
|
| Sałata masłowa | 20g |
0,71 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser mozzarella | 20g |
0,51 zł
(3,19 zł) |
|
| Ser twarogowy chudy | 300g |
3,98 zł
(3,98 zł) |
|
| Sezam | 20g |
0,52 zł
(7,79 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 1g |
0,03 zł
(5,29 zł) |
|
| Suszona kolendra | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Sól biała | 0.1g |
0,00 zł
(1,99 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 30g |
1,12 zł
(8,99 zł) |