Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Płatki zalewamy ok. 0,5 l wrzącej wody i odstawiamy pod przykryciem na kilka godzin. Następnie odlewamy z nich wodę. Borówki myjemy. Całość wsypujemy do miski i zalewamy mlekiem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Borówka amerykańska | 100g |
2,80 zł
(6,99 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 400g |
6,95 zł
(8,69 zł) |
|
| Grejpfrut | 130g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 4g |
0,50 zł
(1,89 zł) |
|
| Kasza manna | 50g |
0,37 zł
(2,99 zł) |
|
| Ksylitol | 28g |
1,45 zł
(12,99 zł) |
|
| Mak niebieski | 10g |
0,31 zł
(6,29 zł) |
|
| Migdały | 10g |
0,85 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 30g |
1,12 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 200ml |
0,70 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka jaglana | 120g |
1,44 zł
(11,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 30g |
0,21 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej sezamowy | 15g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pestki dyni | 5g |
0,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pikantna pasta harissa | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Porzeczki czarne | 220g |
2,93 zł
(5,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 60g |
0,39 zł
(3,29 zł) |
|
| Ryż brązowy | 180g |
1,35 zł
(2,99 zł) |
|
| Sezam | 20g |
0,52 zł
(7,79 zł) |
|
| Skrobia ziemniaczana | 25g |
0,50 zł
(9,99 zł) |
|
| Sok z limonki (limonkowy) | 6g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sos sojowy (ciemny) | 30g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Surówka z ogórków z jogurtem naturalnym | 100g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 6g |
0,12 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 150ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |