Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2900 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kukurydzę (odcedzoną), jajko i mleko doprawiamy ulubionymi przyprawami (np. sól, pieprz, bazylia) i miksujemy. Formujemy placki i smażymy na rozgrzanym oleju.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 2g |
0,32 zł
(1,59 zł) |
|
| Banan | 240g |
1,20 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 40g |
1,12 zł
(6,99 zł) |
|
| Cebula | 80g |
0,19 zł
(1,89 zł) |
|
| Czekolada gorzka | 30g |
1,35 zł
(4,49 zł) |
|
| Czosnek | 15g |
0,66 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 50g |
0,87 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 504g |
3,52 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny (grecki) | 100g |
0,62 zł
(2,49 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 70g |
0,54 zł
(1,39 zł) |
|
| Kakao w proszku | 40g |
1,86 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza manna | 40g |
0,30 zł
(2,99 zł) |
|
| Ksylitol | 70g |
3,64 zł
(12,99 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 200g |
1,64 zł
(2,79 zł) |
|
| Liść laurowy | 4g |
0,86 zł
(1,29 zł) |
|
| Malina | 140g |
2,80 zł
(9,99 zł) |
|
| Marchew | 100g |
0,31 zł
(2,29 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 100ml |
1,80 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko migdałowe | 200g |
2,10 zł
(10,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 30ml |
0,28 zł
(9,49 zł) |
|
| Mleko sojowe | 880ml |
6,15 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka gryczana | 580g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka kukurydziana | 30g |
0,11 zł
(3,59 zł) |
|
| Mąka ziemniaczana | 80g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Natka pietruszki | 30g |
2,63 zł
(4,38 zł) |
|
| Ogórek kiszony | 50g |
0,44 zł
(7,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 140g |
0,98 zł
(6,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 5g |
0,45 zł
(1,79 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 80g |
0,66 zł
(2,49 zł) |
|
| Por | 100g |
1,73 zł
(3,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 14g |
0,35 zł
(0,75 zł) |
|
| Szpinak | 120g |
2,39 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól biała | 9g |
0,05 zł
(1,99 zł) |
|
| Truskawki | 100g |
2,40 zł
(11,99 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 20g |
0,40 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 1.5ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ziele angielskie | 5g |
0,53 zł
(1,59 zł) |
|
| Ziemniaki | 50g |
0,09 zł
(3,69 zł) |