Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kalafiora gotujemy na parze lub tradycyjnie, rozdrabniamy i mieszamy ze zmielonym mięsem, ulubionymi przyprawami i koperkiem. Formujemy kotlety i smażymy na oleju. Kaszę gotujemy według przepisu na opakowaniu. Sałatę rwiemy, mieszamy z jogurtem i doprawiamy.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Bulion warzywny | 750g |
81,91 zł
(83,88 zł) |
|
| Cebula | 110g |
0,26 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 140g |
1,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Guarana mielona | 4g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Hummus z chilli | 30g |
1,12 zł
(2,99 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 80g |
0,62 zł
(1,39 zł) |
|
| Kalafior | 250g |
4,16 zł
(9,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 80g |
0,77 zł
(3,39 zł) |
|
| Kiwi | 75g |
1,12 zł
(7,49 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 16g |
1,91 zł
(2,99 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Malina | 60g |
1,20 zł
(9,99 zł) |
|
| Marchew | 120g |
0,37 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 1g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 120ml |
2,16 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko migdałowe | 240g |
2,52 zł
(10,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Nasiona słonecznika (łuskane) | 1g |
0,02 zł
(2,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 1g |
0,09 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej kokosowy | 50g |
2,50 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 5g |
0,03 zł
(6,99 zł) |
|
| Passata pomidorowa | 500g |
4,28 zł
(5,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomarańcze | 240g |
1,50 zł
(7,49 zł) |
|
| Quinoa (komosa ryżowa) | 70g |
2,24 zł
(7,99 zł) |
|
| Rzodkiewka | 100g |
2,08 zł
(2,49 zł) |
|
| Sałata masłowa | 100g |
3,56 zł
(4,99 zł) |
|
| Soczewica czerwona, nasiona suche | 90g |
1,33 zł
(5,19 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Wieprzowina, łopatka | 100g |
2,25 zł
(13,49 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |