Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Posiekaną cebulę podsmażamy na oleju, razem z imbirem i czosnkiem. Dodajemy różyczki kalafiora, ryż, kurkumę, cynamon, odrobinę chilli i kolendrę. W międzyczasie gotujemy bulion. Następnie dodajemy soczewicę oraz rodzynki, doprawiamy solą i pieprzem. Dolewamy wrzący bulion i gotujemy na małym ogniu pod przykryciem około 15 minut. Pod koniec dodajemy pokrojonego w kostkę ananasa. Podajemy posypane szczypiorkiem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Ananas | 120g |
1,20 zł
(7,99 zł) |
|
| Aromat waniliowy | 9g |
1,43 zł
(1,59 zł) |
|
| Bulion warzywny | 250g |
27,30 zł
(27,96 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 35g |
0,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Czarne jagody | 375g |
18,11 zł
(28,98 zł) |
|
| Czerwona fasola (konserwowa) | 100g |
1,20 zł
(4,79 zł) |
|
| Czosnek | 8g |
0,35 zł
(2,19 zł) |
|
| Fasola biała konserwowa | 1200g |
11,97 zł
(11,97 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 5g |
0,63 zł
(1,89 zł) |
|
| Jabłko | 300g |
1,31 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 600g |
4,19 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 120g |
5,59 zł
(6,99 zł) |
|
| Kalafior | 440g |
7,33 zł
(9,99 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 40g |
0,98 zł
(2,69 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 100g |
0,82 zł
(2,79 zł) |
|
| Kurkuma | 2g |
0,17 zł
(1,69 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 2g |
0,18 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 100g |
2,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Migdały | 45g |
3,82 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 498g |
18,66 zł
(29,98 zł) |
|
| Mleko sojowe | 750ml |
5,24 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 750g |
2,24 zł
(2,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 30g |
0,21 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej słonecznikowy | 150g |
1,35 zł
(8,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 150g |
3,19 zł
(3,19 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 100g |
1,05 zł
(4,19 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 24g |
0,60 zł
(0,75 zł) |
|
| Rodzynki | 15g |
0,34 zł
(4,49 zł) |
|
| Ryż brązowy | 90g |
0,67 zł
(2,99 zł) |
|
| Soczewica czerwona, nasiona suche | 50g |
0,74 zł
(5,19 zł) |
|
| Suszona kolendra | 2g |
0,17 zł
(1,29 zł) |
|
| Szczypiorek | 30g |
2,99 zł
(4,98 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |