Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Składniki pasty miksujemy w blenderze. Powstałą pastą smarujemy kromki.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 150g |
4,66 zł
(13,99 zł) |
|
| Białko jaja kurzego | 70g |
0,49 zł
(6,99 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 245g |
2,32 zł
(3,79 zł) |
|
| Czosnek | 5g |
0,22 zł
(2,19 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 156g |
1,09 zł
(6,99 zł) |
|
| Kapusta pekińska | 100g |
0,94 zł
(7,99 zł) |
|
| Kasza gryczana | 50g |
0,57 zł
(4,59 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 16g |
1,91 zł
(2,99 zł) |
|
| Limonka | 30g |
0,47 zł
(4,99 zł) |
|
| Makaron spaghetti pełnoziarnisty | 50g |
0,56 zł
(4,49 zł) |
|
| Masło klarowane | 11g |
0,47 zł
(21,49 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 1g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 150g |
3,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej słonecznikowy | 10g |
0,09 zł
(8,99 zł) |
|
| Oliwki zielone marynowane, konserwowe | 20g |
0,35 zł
(3,49 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 1g |
0,17 zł
(1,69 zł) |
|
| Otręby owsiane | 16g |
0,34 zł
(3,19 zł) |
|
| Passata pomidorowa | 150g |
1,28 zł
(5,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 0.3g |
0,03 zł
(1,79 zł) |
|
| Pierś z indyka | 200g |
4,83 zł
(14,49 zł) |
|
| Pomidory | 340g |
1,81 zł
(3,99 zł) |
|
| Por | 40g |
0,69 zł
(3,99 zł) |
|
| Sardynka w oleju | 60g |
3,00 zł
(5,99 zł) |
|
| Ser gouda tłusty | 15g |
0,35 zł
(3,49 zł) |
|
| Serek twarogowy ziarnisty | 140g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 12g |
0,32 zł
(5,29 zł) |
|
| Suszona kolendra | 5g |
0,43 zł
(1,29 zł) |
|
| Szczypiorek | 10g |
1,00 zł
(2,49 zł) |
|
| Szpinak | 150g |
2,99 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól biała | 0.3g |
0,00 zł
(1,99 zł) |