Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2500 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Składniki pasty miksujemy w blenderze. Powstałą pastą smarujemy kromki.
Kaszę jaglaną przelewamy na sitku zimną, a następnie wrzącą wodą. Gotujemy pod przykryciem w 125g lekko posolonej wody, z dodatkiem rodzynek i obranych i pokrojonych jabłek. Pod koniec dodajemy cynamon. Najlepiej smakuje na zimno.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 6g |
0,95 zł
(1,59 zł) |
|
| Awokado | 70g |
2,18 zł
(13,99 zł) |
|
| Brokuły | 100g |
1,50 zł
(7,49 zł) |
|
| Chleb żytni | 175g |
1,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cynamon | 4g |
0,51 zł
(2,29 zł) |
|
| Czarne jagody | 250g |
12,08 zł
(14,49 zł) |
|
| Jabłko | 360g |
1,57 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 112g |
0,78 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 50g |
0,48 zł
(3,39 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 8g |
0,96 zł
(2,99 zł) |
|
| Makaron spaghetti pełnoziarnisty | 50g |
0,56 zł
(4,49 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 150g |
3,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Migdały | 15g |
1,27 zł
(8,49 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 10g |
0,03 zł
(2,99 zł) |
|
| Mleko sojowe | 500ml |
3,50 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 500g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej słonecznikowy | 110g |
0,99 zł
(8,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 100g |
2,13 zł
(3,19 zł) |
|
| Passata pomidorowa | 150g |
1,28 zł
(5,99 zł) |
|
| Pomidory | 120g |
0,64 zł
(3,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 6g |
0,15 zł
(0,75 zł) |
|
| Rodzynki | 7g |
0,16 zł
(4,49 zł) |
|
| Sardynka w oleju | 60g |
3,00 zł
(5,99 zł) |
|
| Ser gouda tłusty | 15g |
0,35 zł
(3,49 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 6g |
0,16 zł
(5,29 zł) |
|
| Szczypiorek | 5g |
0,50 zł
(2,49 zł) |